
Сусымалы өнімдерге арналған контейнер Cambro IBS37 148 ақ
- Бар
- Коды:39414
260 789 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro IBS37 148 контейнері қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік цехтарда сусымалы өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым өзінің ішіндегісін күн сәулесінен, ылғал мен қоқыстың түсуінен сенімді қорғайды. Модель АҚШ-тың Азық-түлік және дәрі-дәрмек жөніндегі федералды басқармасы бекіткен материалдан жасалған және жастықшаларды пайдалануды қажет етпейді
Жеткізу көлеміне шөмішті ілуге арналған S-тәрізді ілмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Мөлдір жылжымалы қақпақ мазмұнның оңтайлы көрінісін қамтамасыз етеді
- Стандартты биіктіктегі жұмыс үстелдерінің астына оңай кіреді
- 4 тұрақты дөңгелек, оның 2-уі айналмалы
- Тегіс ішкі және сыртқы беттерді тазалау оңай
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 0,14 м3
- Макс. ұнды тиеу: 102 кг
- Қанттың максималды жүктемесі: 143 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 76 мм
- Түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 94699 / IBS37-148 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.7 кг |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Максималды жүктеме | 143 келі |
| Көлем | 140 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 260 789 ₸











