
Сусымалы өнімдерге арналған контейнер Cambro IBS20 148 ақ
- Бар
- Коды:39412
247 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro IBS20 148 контейнері қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік цехтарда сусымалы өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым өзінің ішіндегісін күн сәулесінен, ылғал мен қоқыстың түсуінен сенімді қорғайды. Модель АҚШ-тың Азық-түлік және дәрі-дәрмек жөніндегі федералды басқармасы бекіткен материалдан жасалған және жастықшаларды пайдалануды қажет етпейді.
Жеткізу көлеміне шөмішті ілуге арналған S-тәрізді ілмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Мөлдір жылжымалы қақпақ мазмұнның оңтайлы көрінісін қамтамасыз етеді
- Стандартты биіктіктегі жұмыс үстелдерінің астына оңай кіреді
- 4 тұрақты дөңгелек, оның 2-уі айналмалы
- Тегіс ішкі және сыртқы беттерді тазалау оңай
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 0,081 м3
- Макс. ұнды тиеу: 63 кг
- Қанттың максималды жүктемесі: 77 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 76 мм
- Түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | IBS20-148 / 92971 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Максималды жүктеме | 77 келі |
| Көлем | 81 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 247 059 ₸











