
Cambro IB36 сусымалы өнімдерге арналған контейнер
- Бар
- Коды:39410
303 337 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro IB36 контейнері қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік цехтарда сусымалы өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым өзінің ішіндегісін күн сәулесінен, ылғал мен қоқыстың түсуінен сенімді қорғайды.
Мөлдір жылжымалы қақпақ контейнер ішіндегісінің оңтайлы көрінісін және оған оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Бұйым тасымалдау процесін айтарлықтай жеңілдететін 4 жылжымалы доңғалақпен жабдықталған. Контейнер жоғары сапалы тағамдық пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне шөмішті ілуге арналған S-тәрізді ілмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнның макс. жүктемесі: 81,6 кг
- Қанттың максималды жүктемесі: 114,3 кг
- Күріштің максималды жүктемесі: 93 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 76 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | IB36-148 / 95009 |
| Биіктігі | 737 мм |
| Тереңдігі | 749 мм |
| Максималды жүктеме | 114.3 кг |
| Көлем | 129 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 387 мм |
- Бағасы: 303 337 ₸


