
Сусымалы өнімдерге арналған контейнер Cambro IB44 148 ақ
- Бар
- Коды:39411
214 062 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro IB44 148 контейнері қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік цехтарда сусымалы өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель АҚШ-тың Азық-түлік және дәрі-дәрмек жөніндегі федералды басқармасы бекіткен материалдан жасалған және жастықшаларды пайдалануды қажет етпейді.
Жеткізу көлеміне шөмішті ілуге арналған S-тәрізді ілмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Мөлдір жылжымалы қақпақ мазмұнның оңтайлы көрінісін қамтамасыз етеді
- Стандартты биіктіктегі жұмыс үстелдерінің астына оңай кіреді
- 4 тұрақты дөңгелек, оның 2-уі айналмалы
- Тегіс ішкі және сыртқы беттерді тазалау оңай
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 0,16 м3
- Макс. ұнды тиеу: 104 кг
- Қанттың максималды жүктемесі: 145 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 76 мм
- Түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түрі | Қақпақ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | IB44-148 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Максималды жүктеме | 145 келі |
| Көлем | 161 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 214 062 ₸











