
VIATTO JW-S102 сусымалы өнімдерге арналған контейнер
- Бар
- Коды:222089
164 646 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-S102 контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі сусымалы өнімдерді сақтауға арналған. Модель тасымалдауды жеңілдету үшін мөлдір топсалы қақпақпен және 4 доңғалақпен жабдықталған. Бұйым соққыға төзімді пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4660114845988 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.08 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.95 келі |
| Биіктігі | 711 мм |
| Тереңдігі | 749 мм |
| Көлем | 102 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 394 мм |
- Бағасы: 164 646 ₸


