
Сусымалы өнімдерге арналған контейнер Gastrolux КП-085
- Бар
- Коды:110201
201 903 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлікке арналған контейнер Gastrolux КП-085 жылжымалы арналған ұзақ және қауіпсіз сақтау, сондай-ақ жылжыту жарма, дәмдеуіштер, макарон және басқа да сусымалы азық-түлік кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру. Дәнекерленген қаңқа AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылжымалы
- Айналмалы дөңгелектер
- Тежегіші бар дөңгелектер
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Тежегіші бар дөңгелектер саны: 2
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Контейнерге арналған қақпақ 800х500 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | дөңгелектер d=75 мм 800х500х700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.6 кг |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Көлем | 200 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 201 903 ₸


