
ATESY НАВРУЗ ПС жүзу станциясы-600.687-02- Г-2
- Бар
- Коды:259996
476 553 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY НАВРУЗ ПС жүзу станциясы-600.687-02- Г-2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында палау дайындауға арналған. Модель 2 рельспен, жұмыс беттерін жасайтын 2 топсалы сөремен және тежегіш құрылғысы бар 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған. Корпус тамақ өнімдерімен жанасуға рұқсат етілген коррозияға төзімді болаттан жасалған.
Қазан жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Пьезо тұтандырғышы бар қос контурлы оттық
- Жалынды бақылау
- Қазандарды оңай орнату
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайларының габариттері: 330х450 мм
- Үстел үстілерінің саны: 2 дана
- Ашылған күйдегі габариттері: 1240х590х920 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- 5 немесе 12 л-ге арналған НАВРУЗ пропан баллоны
- НАВРУЗ алюминий палауға арналған 15 немесе 22 литрлік қазан
- Тұтас тартылған болаттан жасалған НАВРУЗ ойық қасығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Көлем | 15-тен 22 л-ге дейін |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 590 мм |
- Бағасы: 476 553 ₸


