
Abat КПЭМ-250/9-Т қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:19391
1 982 055 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-250/9-Т қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі: 11,5 л
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,1 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 80 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 110000007907 / КПЭМ-250/9 Т КПЭМ-250/9Т 11000007907 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Биіктігі | 1107-ден 1290 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Көлем | 250 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 841 мм |
- Бағасы: 1 982 055 ₸



