
Abat КПЭМ-60/9-Т қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:24892
1 453 989 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-60/9-Т қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі: 5,7 л
- Номиналды тұтынылатын қуат: 9,1 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 45 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 110000009837 КПЭМ-60/9 Т КПЭМ-60/9Т тұтас тиін. 11000009837 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 425 мм |
| ТЭН саны | 3 дана. |
| Көлем | 60 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 641 мм |
- Бағасы: 1 453 989 ₸



