
Abat КПЭМ-100-ОР қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:24893
1 684 666 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылу функциясы бар Abat КПЭМ-100-ОР қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне еденге бетондалатын монтаждық жақтау кіреді.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Әлсіз
- Орташа
- Күшті
Ерекшеліктері:
- Қолмен су құю
- Қолмен жетекті пайдаланып, қайнату ыдысын қолмен төңкеру арқылы дайын өнімді төгу
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,1 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 55 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000001916010999316480 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 109 келі |
| Биіктігі | 1143 мм |
| Тереңдігі | 861 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Көлем | 100 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1190 мм |
- Бағасы: 1 684 666 ₸



