
Abat КПЭМ-400-П қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:66517
2 290 696 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-400-П қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен жабдықталған.
Құрылымы мен пісіретін ыдысы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сыртқы бу генераторынан жұмыс
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- Сақтандырғыш клапандар артық қысымнан 0,5 кг/см2 жоғары және төмендетілген қысымнан 0,02 кг/см2 төмен.
Қосымша сипаттамалар:
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 60 мин.
- Қыздыруға жұмсалатын бу шығыны: 60 кг/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 110000011224 / КПЭМ-400П 11000011224 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Биіктігі | 1446 мм |
| Тереңдігі | 1065 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 800 мм |
| Көлем | 400 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 1066 мм |
- Бағасы: 2 290 696 ₸


