
Abat КПЭМ-500-ТМ қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:124192
4 908 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-500-ТМ қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз: тосап, джем және мусс дайындауға арналмаған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
- Еденге анкерлік бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 54,2 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 60 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000015819 / КПЭМ-500ТМ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 299 келі |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 1445 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 1000 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Көлем | 500 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 1332 мм |
- Бағасы: 4 908 519 ₸


