
Abat КПЭМ-160/9-Т қайнату қазандығы (тот баспайтын. беткі тақта)
- Бар
- Коды:218221
1 702 349 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-160/9-Т қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қаптаманың беткі панельдері, қазандықтың үстіңгі жағы мен қақпағы тот баспайтын болаттан, бүйір және артқы панельдер боялған металдан, қазандық AISI 304 аустенитті баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі: 11,5 л
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,1 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 60 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000013395 КПЭМ-160/9 Т КПЭМ-160/9Т |
| Салмағы (қаптамасыз) | 127 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 170 келі |
| Биіктігі | 860-тан 1030 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Қуат | 18 кВТ |
| Көлем | 160 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 841 мм |
| Қаптамадағы ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 702 349 ₸


