
Abat КПЭМ-250-П қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:66516
1 888 820 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-250-П қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен жабдықталған.
Құрылымы мен пісіретін ыдысы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сыртқы бу генераторынан жұмыс
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- Сақтандырғыш клапандар артық қысымнан 0,5 кг/см2 жоғары және төмендетілген қысымнан 0,02 кг/см2 төмен.
Қосымша сипаттамалар:
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 40 мин.
- Қыздыруға жұмсалатын бу шығыны: 55 кг/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 110000011225 / КПЭМ-250П КПЭМ-250 П 11000011225 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 134 келі |
| Биіктігі | 1116 мм |
| Тереңдігі | 1065 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 790 мм |
| Көлем | 250 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 1066 мм |
- Бағасы: 1 888 820 ₸


