
Abat қайнату қазандығы КПГМ-60/9Т
- Бар
- Коды:130781
2 206 302 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПГМ-60/9Т қайнату қазандығы суды қайнатуға, сорпаларды, бірінші тағамдарды, сусындарды, компоттарды дайындауға арналған. Қазандық қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес те, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де қолданылады. Модель газ оттығымен жабдықталған. Тұтас тартылған қайнату ыдысы, корпусы және конструкциясы AISI 304 маркалы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аналогты басқару панелі
- Қыздыру қуатын бірқалыпты реттеу
- Қайнату ыдысына су құятын шүмек
- Қақпақты кез келген бұрышта бекіту
- Электр контактілі манометр
- Жоғары қысымда іске қосылатын сақтандырғыш клапан
- Қысымды төмендеткен кезде іске қосылатын вакуумдық клапан
- Кіріктірілген ауа құбыры
- Газды бақылау жүйесі
- Үңгілеу
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды жылу қуаты: 8 кВТ
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 40 мм
- Газ шығыны: 0,847 м3/сағ
- Номиналды көлемі: 60 л
- "Бу-су күртешесіндегі" будың жұмыс қысымы: 50 кПА дейін
- Ыдыстағы суды 70 °C дейін қыздыру уақыты: 70 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000006287 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Тереңдігі | 1018 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 425 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Көлем | 66 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 641 мм |
- Бағасы: 2 206 302 ₸


