
Abat КПЭМ-250 қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:66514
2 358 591 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-250 қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы мен пісіретін ыдысы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Судың көлемі: 36 л
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,2 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 80 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000001213911000940544 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 142 келі |
| Биіктігі | 1116 мм |
| Тереңдігі | 1135 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 800 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Көлем | 250 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 1111 мм |
- Бағасы: 2 358 591 ₸


