
Abat КПГМ-100-ОР қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:124380
2 503 690 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылу функциясы бар Abat КПГМ-100-ОР қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында суды қайнатуға арналған. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне еденге бетондалған монтаждық жақтау, табиғи газға арналған 2 саптама және сұйытылған газға арналған 2 саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты тұтану функциясы
- Қолмен су құю
- Қолмен жетекті пайдаланып, қайнату ыдысын қолмен төңкеру арқылы дайын өнімді төгу
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
- Кіріктірілген ауа құбыры
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 0,5 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 45 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000010323 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 146 келі |
| Биіктігі | 1258 мм |
| Тереңдігі | 1284 мм |
| ТЭН саны | 2 дана. |
| Қуат | 13.5 кВТ |
| Көлем | 100 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 963 мм |
- Бағасы: 2 503 690 ₸



