
Abat қайнату қазандығы КПГМ-100/9Т
- Бар
- Коды:130772
2 498 868 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПГМ-100/9Т қайнату қазандығы суды қайнатуға, сорпаларды, бірінші тағамдарды, сусындарды, компоттарды дайындауға арналған. Қазандық қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес те, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де қолданылады. Модель 2 оттықпен жабдықталған. Тұтас тартылған қайнату ыдысы, корпусы және конструкциясы AISI 304 маркалы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аналогты басқару панелі
- Қыздыру қуатын бірқалыпты реттеу
- Қайнату ыдысына су құятын шүмек
- Қақпақты кез келген бұрышта бекіту
- Электр контактілі манометр
- Жоғары қысымда іске қосылатын сақтандырғыш клапан
- Қысымды төмендеткен кезде іске қосылатын вакуумдық клапан
- Кіріктірілген ауа құбыры
- Газды бақылау жүйесі
- Үңгілеу
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды жылу қуаты: 13,5 кВТ
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 40 мм
- Газ шығыны: 1,429 м3/сағ
- Номиналды көлемі: 100 л
- "Бу-су күртешесіндегі" будың жұмыс қысымы: 50 кПА дейін
- Ыдыстағы суды 70 °C дейін қыздыру уақыты: 75 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000006463 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 134 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Тереңдігі | 1018 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 650 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Көлем | 110 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 841 мм |
- Бағасы: 2 498 868 ₸


