
Abat КПЭМ-160-ОМР қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:24913
2 909 586 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылу және араластыру функциялары бар Abat КПЭМ-160-ОМР қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне еденге бетондалатын монтаждық жақтау кіреді.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Әлсіз
- Орташа
- Күшті
Миксердің жұмыс режимдері:
- Алға
- Алға - Артқа
Ерекшеліктері:
- Айналу жылдамдығын реттейтін және реверс функциясы бар араластырғыш араластырғыш
- Қолмен су құю
- Қайнату ыдысын құрт тісті доңғалақпен қолмен құлату арқылы дайын өнімді төгу
- Қабырғаларының қалыңдығы 3 мм қатайтылған конструкция
- Оңай алынатын араластырғыш
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 19,2 кВТ
- Миксердің айналу жылдамдығы: 0-ден 120 айн/мин дейін.
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 60 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000001942611000557568 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 163 келі |
| Биіктігі | 1243 мм |
| Тереңдігі | 861 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| МиксерШирина | 1266 мм |
| Көлем | 160 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
- Бағасы: 2 909 586 ₸






