
Abat КПЭМ-60-А қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:246619
3 243 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылу функциясы бар Abat КПЭМ-60-А қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дөңгелегі бар реттелетін тіректердегі тірекпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Атмосфералық қысымнан жоғары қысым: өнімдерді зарарсыздандыру және олардың жарамдылық мерзімін ұзарту
- "Бу-су күртешесін" тәсілімен қыздыру
- Герметикалық қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 95 °C дейін: 50 мин
- Бу-су жейдесіндегі бу қысымы: 240 (2,4) кПА (кгс/см2) дейін
- Сумен жабдықтау жүйесіндегі судың қысымы: 289-дан 589-ға дейін (3-тен 6-ға дейін) кПА (кгс/см2)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000006662 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 162 келі |
| Биіктігі | 1318 мм |
| Тереңдігі | 733 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 425 мм |
| ТЭН саны | 3 дана. |
| Қуат | 9.1 кВТ |
| Көлем | 60 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 120 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1086 мм |
- Бағасы: 3 243 574 ₸



