
Abat КПЭМ-100-О қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:105474
3 502 755 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылу функциясы бар Abat КПЭМ-100-О қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған.
Құрылымы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, қайнату ыдысы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған AISI 316.
Жеткізу көлеміне еденге бетондалатын монтаждық жақтау кіреді.
Ерекшеліктері:
- "Бу-су күртешесіндегі" су деңгейін автоматты түрде бақылау
- Қол душы
- Су қоймасын басқару түймесі
- Таймер 10 сағатқа дейін
- Электржетектің көмегімен қайнату ыдысын төңкеру арқылы дайын өнімді төгу
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
- Қақпақты көтеру және түсіру механизмінің газ тығындары қазандық қақпағының үстелдің үстіңгі жағына мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,2 кВТ
- Ыдыстағы суды 95 °С температураға дейін қыздыру уақыты, 55 минуттан аспайды.
- Аударылу уақыты, артық емес: 0,6 мин.
- Максималды аударылу бұрышы: 100°
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000001984211001016320 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 214 келі |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Тереңдігі | 980 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Көлем | 100 л |
| Аударылу | автоматты |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 120 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1363 мм |
- Бағасы: 3 502 755 ₸





