
Abat қайнату қазандығы КПГМ-60-ОМР
- Бар
- Коды:130763
3 562 233 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПГМ-60-ОМР қайнату қазандығы араластыру және қолмен аудару функцияларымен сорпаларды, бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес те, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пайдалануға болады. Модель миксермен жабдықталған. Тұтас тартылған қайнату ыдысы, корпусы және конструкциясы AISI 304 маркалы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне M10x100 іргетас болттары үшін еденге бетондалған монтаждау тірегі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Аналогты басқару панелі
- Қайнату ыдысына су құятын шүмек
- Топсалы қақпақ жоғарғы қалыпта бекітіледі
- Оңай алынатын араластырғыш
- Төменгі жетек
- миксердің 2 жұмыс режимі:
- алға
- алға-артқа
- Табиғи немесе сұйытылған газды пайдалану мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды жылу қуаты: 8 кВТ
- Газ жанарғыларының саны: 2 дана.
- Газ шығыны: 0,847 м3/сағ
- Номиналды көлемі: 60 л
- "Бу-су күртешесіндегі" будың жұмыс қысымы: 50-ден 500 кПА-ға дейін
- Максималды аударылу бұрышы: 100°
- Аударылу уақыты: 0,6 мин.
- Ыдыстағы суды 95 °C дейін қыздыру уақыты: 70 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000019653 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 167 келі |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Тереңдігі | 726 мм |
| Миксер Тэндер саны | 2 дана. |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Көлем | 66 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1206 мм |
- Бағасы: 3 562 233 ₸


