
Abat КПЭМ-100-ОМР-В қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:154071
3 734 236 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылу және араластыру функциялары бар Abat КПЭМ-100-ОМР-В қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға арналған. Модель мембраналық пернетақтасы бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Әлсіз
- Орташа
- Күшті
Миксердің жұмыс режимдері:
- Алға
- Алға - Артқа
Ерекшеліктері:
- Айналу жылдамдығын реттейтін және реверс функциясы бар араластырғыш араластырғыш
- Қолмен су құю
- Қолмен жетектің көмегімен аударылу
- 4 жылжымалы дөңгелегі бар реттелетін тіректердегі тұғыр
- Қабырғаларының қалыңдығы 3 мм қатайтылған конструкция
- Оңай алынатын араластырғыш
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 19,7 кВТ
- Миксердің айналу жылдамдығы: 0-ден 120 айн/мин дейін.
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 55 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000006645 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 209 келі |
| Биіктігі | 1256-дан 1952 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 918 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 648 мм |
| МиксерШирина | 1310 мм |
| Көлем | 100 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 125 °C |
| Пішім | аударылатын |
- Бағасы: 3 734 236 ₸



