
Ағызу шүмегі бар Abat КПЭМ-60-ОМП пісіру қазандығы
- Бар
- Коды:105559
6 167 196 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төңкеру, араластыру және салқындату функциялары бар Abat КПЭМ-60-ОМП қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель электронды TFT-экраны бар басқару панелімен, бағдарламалық басқару пультімен және дайын өнімді аударылмай төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен жабдықталған.
Құрылымы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, қайнату ыдысы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған AISI 316.
Жеткізу көлеміне еденге бетондалатын монтаждық жақтау кіреді.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Қыздыру (3-тен 110 °C-қа дейін)
- Салқындату (110-дан 3 °C-қа дейін)
- Бағдарлама (әр бағдарламада 5 қадамнан тұратын 50-ге дейін қолданушы бағдарламалары)
Миксердің жұмыс режимдері:
- Алға
- Алға - Қысқа үзіліс
- Алға - Үзіліс
- Алға - артқа - Үзіліс
- Алға- артқа (баяу)
- Алға - Артқа
Ерекшеліктері:
- "Бу-су күртесін" салқын ағынды сумен салқындату арқылы салқындату функциясы
- Белгіленген температураға дейін салқындату
- Айналу жылдамдығын бірқалыпты реттейтін және реверс функциясы бар араластырғыш араластырғыш
- Мискердің әр жаққа айналу уақытын және үзіліс уақытын пайдаланушы белгілейді
- Қол душы
- Таймер 10 сағатқа дейін орнатылады
- Пайдаланушының таңдауы бойынша су құю - өлшегіш немесе қолмен
- Ингредиенттерді тоқтаусыз дайындау және қосу процесін бақылауға арналған қорғаныс торы
- Электржетектің көмегімен қайнату ыдысын төңкеру арқылы дайын өнімді төгу
- Қабырғаларының қалыңдығы 3 мм қатайтылған конструкция
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Бағдарламаларды контроллер жадынан USB-ге және керісінше тасымалдау
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Қайнату режимінде: 9,1 кВТ
- Араластыра отырып пісіру режимінде: 9,9 кВТ
- Миксердің айналу жылдамдығы: 0-ден 120 айн/мин дейін.
- Ыдыстағы суды 95 °С температураға дейін қыздыру уақыты, артық емес: 80 мин.
- Аударылу уақыты, артық емес: 0,6 мин.
- Максималды аударылу бұрышы: 100°
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000001971310999633920 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 237 келі |
| Биіктігі | 1156 мм |
| Тереңдігі | 821 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 425 мм |
| Миксер Тэндер саны | 3 дана. |
| Көлем | 60 л |
| Аударылу | автоматты |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 3-тен 120 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1132 мм |
- Бағасы: 6 167 196 ₸





