
Abat КПЭМ-100-ОМП-В қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:154050
6 747 505 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төңкеру, араластыру және салқындату функциялары бар Abat КПЭМ-100-ОМП-В қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель электронды TFT-экраны бар басқару панелімен және бағдарламалық басқару пультімен жабдықталған.
Құрылымы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, қайнату ыдысы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған AISI 316.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Қыздыру (3-тен 125 °C-қа дейін)
- Салқындату (125-тен 3 °C-қа дейін)
- Бағдарлама (50-ге дейін теңшелетін бес сатылы бағдарламалар)
Миксердің жұмыс режимдері:
- Алға
- Алға - Қысқа үзіліс
- Алға - Үзіліс
- Алға - артқа - Үзіліс
- Алға- артқа (баяу)
- Алға - Артқа
Ерекшеліктері:
- "Бу-су күртесін" салқын ағынды сумен салқындату арқылы салқындату функциясы
- Белгіленген температураға дейін салқындату
- Айналу жылдамдығын бірқалыпты реттейтін және реверс функциясы бар араластырғыш араластырғыш
- Мискердің әр жаққа айналу уақытын және үзіліс уақытын пайдаланушы белгілейді
- Қол душы
- Таймер 10 сағатқа дейін орнатылады
- Пайдаланушының таңдауы бойынша су құю - өлшегіш немесе қолмен
- Ингредиенттерді тоқтаусыз дайындау және қосу процесін бақылауға арналған қорғаныс торы
- Электржетектің көмегімен қайнату ыдысын төңкеру арқылы дайын өнімді төгу
- Қабырғаларының қалыңдығы 3 мм қатайтылған конструкция
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Бағдарламаларды контроллер жадынан USB-ге және керісінше тасымалдау
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Қайнату режимінде: 18,1 кВТ
- Араластыра отырып пісіру режимінде: 21 кВТ
- Миксердің айналу жылдамдығы: 0-ден 120 айн/мин дейін.
- Ыдыстағы суды 95 °С температураға дейін қыздыру уақыты, 55 минуттан аспайды.
- Аударылу уақыты, артық емес: 0,6 мин.
- Максималды аударылу бұрышы: 100°
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000015456 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 261 келі |
| Биіктігі | 1150-ден 1970 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 980 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| Миксер Тэндер саны | 6 дана. |
| Көлем | 100 л |
| Аударылу | автоматты |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 3-тен 125 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1363 мм |
- Бағасы: 6 747 505 ₸


