
Abat КПДМ-500 қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:225592
7 368 002 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПДМ-500 қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель Lamborghini ECO-7R дизельді қыздырғышымен және аналогтық басқару панелімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қазандық қақпағының ыңғайлы тұтқасы кез келген қалыпта бекітіледі
- Дайын өнімді ағызу беткі панельдегі үлкен диаметрлі шүмекпен жүзеге асырылады
- Суды жылыту "бу-су күртесі" әдісімен жүзеге асырылады, бұл өнімнің жануын толығымен жояды
- "Бу-су қаптамасында" су болмаған кезде қазандықтың атомдық тоқтауы
- Разрядтауға және қысымды арттыруға арналған сақтандырғыш клапандар
- Құю шұңқыры
- Манометр
- Еденге анкерлік бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды кернеу: 220 В
- Номиналды тұтынылатын қуат: 0,4 кВТ
- Дизель отынының шығыны: 4,6 кг/сағ
- Судың температурасын 70°C-қа қыздыру уақыты: 75 мин.
- Бу-су күртешесіндегі будың жұмыс қысымы: 50 (0,5) кПА (кгс/см) дейін2)
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Газ жанарғысын орнату
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 465 келі |
| Биіктігі | 1414 мм |
| Тереңдігі | 1601 мм |
| Қуат | 54 кВТ |
| Көлем | 550 л |
| Қосылу | дизель |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 1532 мм |
- Бағасы: 7 368 002 ₸


