
Abat КПЭМ-100/9-Т қайнату қазандығы (AISI 316)
- Бар
- Коды:266591
1 817 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПЭМ-100/9-Т қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы мен пісіру ыдысы қышқылға төзімді AISI 316 болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі: 11,5 л
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,1 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 55 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 121 келі |
| Биіктігі | 860-тан 1030 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Көлем | 100 л |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 841 мм |
- Бағасы: 1 817 286 ₸



