
Ағызу шүмегі бар Abat КПЭМ-500-ОМ2 қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:201704
15 520 467 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төңкеру, араластыру және салқындату функциялары бар Abat КПЭМ-500-ОМ2 қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель электронды басқару панелімен және дайын өнімді аударылмай төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен жабдықталған. Құрылымы аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, қайнату ыдысы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған AISI 316.
Жеткізу көлеміне еденге бетондалатын монтаждық жақтау кіреді.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Қыздыру (3-тен 110 °C-қа дейін)
- Салқындату (110-дан 3 °C-қа дейін)
- Бағдарлама (әр бағдарламада 5 қадамнан тұратын 50-ге дейін қолданушы бағдарламалары)
Миксердің жұмыс режимдері:
- Алға
- Кідіріспен алға
- Алға - Артқа
Ерекшеліктері:
- "Бу-су күртесін" салқын ағынды сумен салқындату арқылы салқындату функциясы
- Белгіленген температураға дейін салқындату
- Айналу жылдамдығын 10 сатылы реттейтін және реверс функциясы бар араластырғыш араластырғыш
- Миксердің әр жаққа айналу уақытын және кідірту уақытын пайдаланушы белгілейді
- Қол душы
- Пайдаланушының таңдауы бойынша су құю - өлшегіш немесе қолмен
- Ингредиенттерді тоқтаусыз дайындау және қосу процесін бақылауға арналған қорғаныс торы
- Электржетектің көмегімен қайнату ыдысын төңкеру арқылы дайын өнімді төгу
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
- Қақпақты көтеру және түсіру механизмінің газ тығындары қазандық қақпағының үстелдің үстіңгі жағына мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Суды автоматты түрде беру
- Алдыңғы панельде кіріктірілген 220В розетка
- Қырғыштары бар күшейтілген жеңіл алмалы-салмалы араластырғыш
- Муфталы қосылымы бар ағызу краны Dn: 65 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Қайнату режимінде: 54,2 кВТ
- Араластыра отырып пісіру режимінде: 58,3 кВТ
- Миксердің айналу жылдамдығы: 0-ден 120 айн/мин дейін.
- Ыдыстағы суды 95 °С температураға дейін қыздырудың максималды уақыты: 100 мин.
- Аударылудың максималды уақыты: 0,6 мин.
- Аударылу бұрышы: 100°
- Максималды аударылу кезінде ыдыстың шетінен еденге дейінгі арақашықтық: 630 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000006538 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 894 келі |
| Биіктігі | 1541 мм |
| Тереңдігі | 1411 мм |
| Миксер Тэндер саны | 6 дана. |
| Көлем | 500 л |
| Аударылу | автоматты |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 3-тен 120 °C-қа дейін |
| Пішім | аударылатын |
| Ені | 1975 мм |
- Бағасы: 15 520 467 ₸






