
Электр қайнату қазандығы Emperoemp.PLS.KTE.250 250 л
- Бар
- Коды:333280
7 157 229 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoemp.PLS.KTE.250 электр плитасы бірінші және үшінші тағамдарды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу, тамақтандыру және сауда орындарында қайнаған суға арналған. Модель дөңгелек қақпағы бар сыйымдылықпен, өнімді құюға арналған кранмен және 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен алдыңғы қабырғаларда орналасқан құбырлы электр қыздырғыш элементтерімен (қыздыру элементтері) жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бу-су күртешесінің көмегімен суды жанама жылыту
- Айналмалы қосқыштар арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Аналогты манометр көмегімен қысымды индикациялау
- Суық және ыстық суды құюға арналған шүмектер
- Сақтандырғыш термостат
- Артық қысымнан қорғауға арналған сақтандырғыш клапан
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Қарсы салмағы бар теңдестірілген қақпақ
- Құюға арналған қақпақ пен кранның термооқшауланған тұтқалары
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Ыдысты тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 5х10 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 30 кВт |
| Пісіру ыдысының көлемі | 250 л |
| Салмақ | 190 кг |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.KTE.250 |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Пішім | стационарлық |
- Бағасы: 7 157 229 ₸


