
КАЙМАН КПЭ-100-М ас пісіретін қазан
- Бар
- Коды:144603
951 074 ₸
- +7 (702) 313-84-55
KAYMAN КПЭ-100 М ас пісіретін қазан суды қайнатуға, бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді пісіруге арналған. Модель "құрғақ жүрістен" жылу жұмысының режимін автоматты басқарумен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 1,5 мм тот баспайтын болаттан жасалған.
Стационарлық қазандық ішкі корпустан (пісіру ыдысынан), сыртқы корпустан, қаптамадан және тұғырдан тұратын дәнекерленген конструкция болып табылады. Ішкі және сыртқы корпустар арасындағы кеңістік ішінара сумен толтырылады және қазандықтың қайнату ыдысын біркелкі жылытуды қамтамасыз ететін жылытылатын бу-су күртеше ретінде қызмет етеді. Қазандық қақпақпен жабылады.
Жеткізу көлеміне бу-су күртесіне және қазандық ыдысына су құюға арналған монокристал кіреді.
Ерекшеліктері:
- 3 қыздыру параметрі: төмен, орташа, максималды
- Су шығанағының жоғарғы деңгейінің белгісі
- Қазандықтың ішіндегісін жылдамырақ қыздыру және ұзағырақ салқындату
- Қорғау жүйелері:
- Құрғақ жүріс датчигі (қыздыру элементтерінің күйіп кетуінен қорғайды)
- Сақтандырғыш клапан (қысым 0,05-0,065мПа жеткенде клапанның іске қосылуы)
- Электрлік жанаспалы манометр (іске қосылу шегі 0,02-0,045 мПа)
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты: 55 мин.
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Бір ТЭН: 2,5 кВТ
- Бір блок ТЭНов: 7 кВТ
- Жалпы: 15 кВТ
- Бу-су күртешесіндегі жұмыс қысымы: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Қазандықтан сұйықтықты төгуге арналған шүмек: 1 1/2"
- Бу-су күртешесіне құйылатын судың көлемі: 11,5 л
- Қаптамадағы габариттері: 950х850х1120 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КАЙМАН КПЭ-100-ші |
| Салмағы (қаптамасыз) | 121 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 175 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 850 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Қуат | 18 кВТ |
| Көлем | 100 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 940 мм |
| Қаптамадағы ені | 950 мм |
- Бағасы: 951 074 ₸


