
КАЙМАН КПЭ-60-шы ас пісіретін қазан
- Бар
- Коды:155632
844 547 ₸
- +7 (702) 313-84-55
КАЙМАН КПЭ-60-М ас пісіретін қазан суды қайнатуға, бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді пісіруге арналған. Модель "құрғақ жүрістен" жылу жұмысының режимін автоматты басқарумен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 1,5 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Стационарлық қазандық ішкі корпустан (пісіру ыдысынан), сыртқы корпустан, қаптамадан және тұғырдан тұратын дәнекерленген конструкция болып табылады. Ішкі және сыртқы корпустар арасындағы кеңістік ішінара сумен толтырылады және қазандықтың қайнату ыдысын біркелкі жылытуды қамтамасыз ететін жылытылатын бу-су күртеше ретінде қызмет етеді. Қазандық қақпақпен жабылады.
Жеткізу көлеміне бу-су күртесіне және қазандық ыдысына су құюға арналған монокристал кіреді.
Ерекшеліктері:
- 3 қыздыру параметрі: төмен, орташа, максималды
- Су шығанағының жоғарғы деңгейінің белгісі бар
- Қазандықтың ішіндегісін жылдамырақ қыздыру және ұзағырақ салқындату
- Қорғау жүйелері:
- Құрғақ жүріс датчигі (қыздыру элементтерінің күйіп кетуінен қорғайды)
- Сақтандырғыш клапан (қысым 0,05-0,065мПа жеткенде клапанның іске қосылуы)
- Электрлік жанаспалы манометр (іске қосылу шегі 0,02-0,045 мПа)
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты: 45 мин.
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Бір ТЭН: 3 кВТ
- Бір блок ТЭНов: 9 кВТ
- Жиынтық: 9 кВТ
- Бу-су күртешесіндегі жұмыс қысымы: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Су құбыры жүйесіндегі судың қысымы: 100 кПА
- Қазандықтан сұйықтықты төгуге арналған шүмек: 1 1/2"
- Бу-су күртешесіне құйылатын судың көлемі: 10,7 л
- Қаптамадағы габариттері: 1120х950х850 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 121 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 140 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| ТЭН саны | 3 дана. |
| Қуат | 18 кВТ |
| Көлем | 60 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 844 547 ₸


