
КАЙМАН СТГ-100-1 ас пісіретін қазан
- Бар
- Коды:258001
1 599 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СТГ-100-1 ас пісіретін қазан суды қайнатуға, бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді пісіруге арналған. Модель қуатты газ оттығымен және "газды басқару" жүйесімен жабдықталған. Жабдық толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуат деңгейін реттеу сенімділігі жоғары итальяндық газ кранымен қамтамасыз етілген
- Тікелей қыздыру
- Қазандықтың барлық көлемі бойынша ыстық ауаны конвекциялау жүйесі
- Үлкен өткізу қабілеті бар сұйықтықты төгуге арналған шүмек
- Жоғарғы панельдегі құю шүмегі
- Табиғи / балонды газдан жұмыс істеу мүмкіндігі
- Электрмен жағу
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,8 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,45 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 43 мм
- Оттықтарды электрмен жағуға арналған кернеу: 220 В
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 136 келі |
| Биіктігі | 1120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1370 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1100 мм |
| Қуат | 16 кВТ |
| Көлем | 100 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 860 мм |
| Қаптамадағы ені | 950 мм |
- Бағасы: 1 599 951 ₸


