
КАЙМАН СТГ-250-1 ас пісіретін қазан
- Бар
- Коды:258045
2 505 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СТГ-250-1 ас пісіретін қазан суды қайнатуға, бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді пісіруге арналған. Модель қуатты газ оттығымен және "газды басқару" жүйесімен жабдықталған. Жабдық толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуат деңгейін реттеу сенімділігі жоғары итальяндық газ кранымен қамтамасыз етілген
- Тікелей қыздыру
- Қазандықтың барлық көлемі бойынша ыстық ауаны конвекциялау жүйесі
- Үлкен өткізу қабілеті бар сұйықтықты төгуге арналған шүмек
- Жоғарғы панельдегі құю шүмегі
- Табиғи / балонды газдан жұмыс істеу мүмкіндігі
- Электрмен жағу
Қосымша сипаттамалар:
- Қазандықтың ішкі өлшемдері: 700х700х650 мм
- Газ шығыны:
- Табиғи: 3,4 м3/сағ
- Пропан-бутан: 2 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Газдың минималды қысымы: 1,8 кПА
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 43 мм
- Оттықтарды электрмен жағуға арналған кернеу: 220 В
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 195 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1300 мм |
| Тереңдігі | 982 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1200 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 700 мм |
| Қуат | 36 кВТ |
| Көлем | 250 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 957 мм |
| Қаптамадағы ені | 1100 мм |
- Бағасы: 2 505 985 ₸


