
Ас пісіретін қазандық Grill Master Ф3КпЕ 100 литр
- Бар
- Коды:336715
2 154 358 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3КпЕ электр қазандығы тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында тамақ дайындауға және жылытуға арналған. Модель жанама жылытумен (бу күртешесімен), электронды басқару панелімен, жоғары дәлдіктегі электронды термостатпен, құю және төгу клапандарымен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 қолмен орындалатын бағдарламалар
- Сұйықтықты ағызу шүмегі арқылы төгу
- Суды тазалауға немесе құюға арналған құю шүмегі
Қосымша сипаттамалар:
- Бу-су күртешесіндегі будың жұмыс қысымы: 0,001-ден 0,045мПа / 0,01-0,45 кгс/см-ге дейін
- Қыздыру уақыты +20 °С-тан + 95 °С-қа дейін: 50 минуттан аспайды.
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 43 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24017 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 108 келі |
| Биіктігі | 1130 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1200 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1150 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Көлем | 100 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 900 мм |
- Бағасы: 2 154 358 ₸



