
Пісіру қазаны Grill Master Ф1КПГ/150
- Бар
- Коды:119368
1 809 686 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф1КПГ/150 газды пісіру қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және суды қайнатуға арналған. Модель газды басқару және электрмен тұтану жүйесі бар 12 оттықпен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауаны конвекциялау жүйесімен тікелей қыздыру
- Су төгетін шүмек
- Жууға арналған шүмек
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,9 м3/сағ
- Пропан-бутан: 1,1 кг/сағ
- Газдың минималды қысымы: 1,8 кПА
- Қазандықтың биіктігі: 570 мм
- Су төгетін шүмектің диаметрі: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1000х1100х1300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13063 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 195 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 600 мм |
| Қуат | 20 кВТ |
| Көлем | 150 л |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 809 686 ₸


