
OZTI OTGD 60 60 л газды пісіру қазандығы (тікелей қыздыру)
- Бар
- Коды:339968
2 228 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTGD 60 сериялы 700 газды қайнату қазандығы бірінші және үшінші тағамдарды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қайнаған суға арналған. Модель топсалы қақпағы бар дөңгелек қималы сыйымдылықпен, газ оттығымен, алдыңғы қабырғаларында орналасқан су төгетін клапанмен және құю шүмегінің тұтқасымен, 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Оттық орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, құю және төгу крандары хромдалған беті.
Ерекшеліктері:
- Тікелей қыздыру
- Электрондық тұтану жүйесі
- Тұтандыру жүйесінің бақылау индикаторы
- Жылдам, біркелкі қыздыру үшін микроперфорациясы бар жоғары тиімді оттық
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Айналмалы құю шүмегі
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай ашу үшін қарсы салмағы бар екі қабатты қақпақ
- Энергияны үнемдеуге арналған жоғары сапалы жылу оқшаулау
- Қақпақ пен су төгетін шүмектің термиялық оқшауланған тұтқалары
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Ыдысты тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жылу қуаты: 11 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7855.N1.80708.14 / OTGD 60 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Көлем | 60 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 228 127 ₸


