
Қайнату қазандығы OZTI OTGI 150
- Бар
- Коды:292564
4 015 389 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTGI 150 қайнату қазандығы суды қайнатуға, сорпаларды, сорпаларды және басқа да алғашқы тағамдарды қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда дайындауға арналған. Модель микроперфорациясы бар конфоркалармен жабдықталған. Жұмыс беті мен корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бумен жылыту жүйесі
- Тұтас керілген қайнату қазаны
- Оңай ашу үшін қарсы салмағы бар қос герметикалық қақпақ
- Қазандықтың жоғары сапалы термооқшаулағышы
- Термиялық тұтқасы бар бу шығаруға арналған клапан
- Соленоидты клапан және ыстық және суық сумен қамтамасыз ету үшін бетіндегі хромдалған айналмалы шүмек
- Қазандықты негізде және бүйір қабырғалардан біркелкі қыздыру
- Қаптамадағы будың артық қысымының алдын алу үшін манометрі бар сақтандырғыш клапан
- Артық ауаны шығаруға арналған сыртқы қол клапаны
- Жалын сөнген жағдайда авариялық құрылғысы бар тиімділігі жоғары конфоркалар
- Алдыңғы жағындағы индикатор шамы арқылы визуалды түрде басқарылатын электронды тұтану жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің қалыңдығы: 2 мм
- Су төгетін клапанның өлшемі: 2"
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7855.N1.80908.02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 88.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Қуат | 22 кВТ |
| Көлем | 150 л |
| Қосылу | 220 В, газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 4 015 389 ₸


