
OZTI OTGI 60 60 л газды пісіру қазандығы (бумен жылыту)
- Бар
- Коды:339967
2 574 231 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTGI 60 сериялы 700 газды қайнату қазандығы бірінші және үшінші тағамдарды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қайнаған суға арналған. Модель топсалы қақпағы бар дөңгелек қималы сыйымдылықпен, газ оттығымен, алдыңғы қабырғаларында орналасқан су төгетін клапанмен және құю шүмегінің тұтқасымен, 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Оттық орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, құю және төгу крандары хромдалған беті.
Ерекшеліктері:
- Сыйымдылықты қоршап тұрған күртешедегі қаныққан будың көмегімен ішіндегісін жанама қыздыру жүйесі
- Электрондық тұтану жүйесі
- Тұтандыру жүйесінің бақылау индикаторы
- Жылдам, біркелкі қыздыру үшін микроперфорациясы бар жоғары тиімді оттық
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Қыздыру кезеңінде күртедегі артық буды қолмен кетіруге арналған сыртқы клапан
- Артық қысымнан қорғауға арналған электромагнитті сақтандырғыш клапан
- Аналогты манометр көмегімен қысымды индикациялау
- Айналмалы құю шүмегі
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай ашу үшін қарсы салмағы бар екі қабатты қақпақ
- Энергияны үнемдеуге арналған жоғары сапалы жылу оқшаулау
- Қақпақ пен су төгетін шүмектің термиялық оқшауланған тұтқалары
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Ыдысты тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Жейдедегі будың жұмыс температурасы: 110 °С
- Күртедегі будың жұмыс қысымы: 0,4 бар
- Максималды жылу қуаты: 11 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7855.N1.80708.04 / OTGI 60 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Көлем | 60 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 110 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 574 231 ₸


