
Электр қазандығы OZTI OTEI 60 60 л (бумен жылыту)
- Бар
- Коды:339969
2 250 201 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTEI 60 700 сериялы электр плитасы бірінші және үшінші тағамдарды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өңдеу, тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қайнаған суға арналған. Модель топсалы қақпағы бар дөңгелек қималы сыйымдылықпен, қаптаманың түбіндегі құбырлы электр жылытқыштармен (жылытқыштармен), алдыңғы қабырғаларында су төгетін клапанмен және құю шүмегінің тұтқасымен, 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. ТЭНы орындалған хром-никель қорытпасынан Incoloy жоғары антикоррозиялық қасиеттері бар, құю және төгу крандары хромдалған беті.
Ерекшеліктері:
- Сыйымдылықты қоршап тұрған күртешедегі қаныққан будың көмегімен ішіндегісін жанама қыздыру жүйесі
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Қыздыру кезеңінде күртедегі артық буды қолмен кетіруге арналған сыртқы клапан
- Артық қысымнан қорғауға арналған электромагнитті сақтандырғыш клапан
- Айналмалы құю шүмегі
- Аналогты манометр көмегімен қысымды индикациялау
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай ашу үшін қарсы салмағы бар екі қабатты қақпақ
- Энергияны үнемдеуге арналған жоғары сапалы жылу оқшаулау
- Қақпақ пен су төгетін шүмектің термиялық оқшауланған тұтқалары
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Ыдысты тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Жейдедегі будың жұмыс температурасы: 110 °С
- Күртедегі будың жұмыс қысымы: 0,4 бар
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7855.N1.80708.01 / OTEI 60 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 9 кВТ |
| Көлем | 60 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 110 °C |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 250 201 ₸


