
Қайнату қазандығы OZTI OTEI 100
- Бар
- Коды:71292
3 153 978 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTEI 100 қайнату қазандығы суды қайнатуға, сорпаларды, сорпаларды және басқа да алғашқы тағамдарды қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бумен жылыту жүйесі
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қаптамада артық бу қысымының пайда болуын болдырмау үшін манометрі бар сақтандырғыш клапан
- Буды қолмен шығаруға арналған клапан
- Судың төмен деңгейімен қызуды болдырмау үшін қауіпсіздік термостаты
- Тұтас керілген қайнату қазаны
- Термиялық тұтқасы бар үлкен су төгетін шүмек
- Ыстық немесе суық суды құюға арналған хромдалған шүмек
- Оңай ашу және жабу үшін қарсы салмағы бар қос герметикалық қақпақ
- Жылуды сақтауға арналған оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7855.N1.80908.04 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 88.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Қуат | 18 кВТ |
| Көлем | 100 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 3 153 978 ₸


