
КПЭЛ-160 ас әзірлейтін қазандық
- Бар
- Коды:303594
1 455 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH KPEL-160 тағамдық электр қазандығы тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға, сорпаларды пісіруге, қайнатылған тағамдарды, соустарды және десерттерді дайындауға арналған. Үстел үсті, пісіруге арналған ыдыс, бу генераторы, буға арналған "кеудеше", тұтқасы бар қақпақ, бүйірі мен алдыңғы жағындағы қаптау панельдері тот баспайтын болаттан жасалған. Арқасы мен негізі мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару түрі
- Қою, тығыз сұйықтық құрылымы бар желе тәрізді өнімдерді (тосап, желе, джем, тосап, мусс және т.б.) дайындауға арналмаған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу күртешесінің қысымы:
- Жұмыс: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Максимум: 50 кПА
- Тұтынылатын қуат 1 ТЭНа: 3 кВТ
- Суды 20-дан 95 °C-қа дейін қыздыру уақыты: 60 минуттан аспайды.
- Бу генераторына құйылатын судың көлемі: 11,5 л
- Тереңдігі кранды есептемегенде: 900 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 860 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 140 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1220 мм |
| Тереңдігі | 1055 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Қуат | 18.1 кВТ |
| Көлем | 160 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| Ені | 842 мм |
| Қаптамадағы ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 455 611 ₸



