
КПЭЛ-200 ас әзірлейтін қазандық
- Бар
- Коды:314644
1 532 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH KPEL-200 тағамдық электр қазандығы тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға, сорпаларды пісіруге, қайнатылған тағамдарды, соустарды және десерттерді дайындауға арналған. Модель үстел үсті, бу күртешесі, көтеру механизмі бар ұсақтағыш, қаптау панельдері және негізі бар пісіру ыдысымен жабдықталған. Үстел үсті, пісіруге арналған ыдыс, бу генераторы, буға арналған "кеудеше", тұтқасы бар қақпақ, қаптауыш панельдер бүйірі мен алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, арқасы мен негізі мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару
- Қою, тығыз сұйықтық құрылымы бар желе тәрізді өнімдерді (тосап, желе, джем, тосап, мусс және т.б.) дайындауға арналмаған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу күртешесінің қысымы:
- Жұмыс: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Максимум: 50 кПА
- Тұтынылатын қуат 1 ТЭНа: 3 кВТ
- Суды 20-дан 95 °C-қа дейін қыздыру уақыты: 65 минуттан аспайды.
- Бу генераторына құйылатын судың көлемі: 11,5 л
- Тереңдігі кранды есептемегенде: 900 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 1007 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 143 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 165 келі |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1350 мм |
| Тереңдігі | 1055 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Қуат | 18.1 кВТ |
| Көлем | 200 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 842 мм |
| Қаптамадағы ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 532 165 ₸



