
ПишТех КПЭЛ-60 қайнату қазандығы
- Бар
- Коды:322049
1 175 372 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КПЭЛ-60 Тағамдық технологиялар қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтарды және басқа да сұйық консистенциялы өнімдерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель дөңгелек қақпағы бар пісіру ыдысымен, құбырлы электр жылытқыштар блогымен (қыздыру элементтері), электромеханикалық басқару панелімен, құю және төгу клапандарымен жабдықталған. Үстел үсті, ыдыс, бу генераторы, бу кеудеше, тұтқасы бар қақпақ, алдыңғы және бүйірлік қаптау панельдері тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мен негізі мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ауыстырып-қосқыш арқылы қуатты сатылы реттеу
- Өнімнің күйіп қалуын болдырмау үшін суды бу күртешесінің көмегімен жанама жылыту
- Жарықдиодты сигналдық индикаторлар:
- Желі
- Жұмыс
- Құрғақ жүріс
- Электроконтакт манометрінің көмегімен қысымды индикациялау
- Қауіпсіздік жүйесі:
- Артық қысымнан қорғауға арналған сақтандырғыш клапан
- Шамадан тыс вакуумның алдын алу үшін вакуумдық клапан
- Құрғақ жүріс датчиктері
- Қысқа тұйықталудан қорғау үшін басқару тақтасындағы сақтандырғыш
- Серіппелі механизмнің көмегімен қақпақты ашық қалыпта бекіту
- Үстел үстіндегі дренаждық тесік
- Қыздыруды азайту үшін қақпағы бар ең аз жанасу аймағы бар доғалы құбырлы тұтқа
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Бу күртешесінің қысымы:
- Жұмыс: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Максимум: 50 кПА
- Тұтынылатын қуат 1 ТЭНа: 3 кВТ
- Қорғаныс автоматының ток күші: 25 А
- Қыздыру ұзақтығы 20-дан 95 °С-қа дейін: 45 мин.
- Бу генераторына құйылатын судың көлемі: 5,7 л
- Сумен жабдықтаудың қосылу диаметрі: 1/2"
- Су төгетін шүмегі жоқ тереңдік: 900 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 860 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 105 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1055 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1060 мм |
| ТЭН саны | 3 дана. |
| Қуат | 9.1 кВТ |
| Көлем | 60 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 642 мм |
| Қаптамадағы ені | 680 мм |
- Бағасы: 1 175 372 ₸



