
КПЭЛ-250 ас әзірлейтін қазандық
- Бар
- Коды:314648
1 597 547 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH KPEL-250 тағамдық электр қазандығы тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға, сорпаларды пісіруге, қайнатылған тағамдарды, соустарды және десерттерді дайындауға арналған. Модель үстел үсті, бу күртешесі, көтеру механизмі бар ұсақтағыш, қаптау панельдері және негізі бар пісіру ыдысымен жабдықталған. Үстел үсті, пісіруге арналған ыдыс, бу генераторы, буға арналған "кеудеше", тұтқасы бар қақпақ, қаптауыш панельдер бүйірі мен алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, арқасы мен негізі мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару
- Қою, тығыз сұйықтық құрылымы бар желе тәрізді өнімдерді (тосап, желе, джем, тосап, мусс және т.б.) дайындауға арналмаған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу күртешесінің қысымы:
- Жұмыс: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Максимум: 50 кПА
- Тұтынылатын қуат 1 ТЭНа: 3 кВТ
- Суды 20-дан 95 °C-қа дейін қыздыру уақыты: 80 минуттан аспайды.
- Бу генераторына құйылатын судың көлемі: 11,5 л
- Тереңдігі кранды есептемегенде: 900 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 1110 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 152 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 170 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1550 мм |
| Тереңдігі | 1055 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Қуат | 18.1 кВТ |
| Көлем | 250 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 842 мм |
| Қаптамадағы ені | 1250 мм |
- Бағасы: 1 597 547 ₸



