
Марихолодмаш КПЭТ60/9 ас пісіретін қазан
- Бар
- Коды:129483
918 485 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш КПЭТ60 / 9 суды жанама қыздырумен және су күртешесімен пісіретін электр қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтар мен десерттерді дайындауға, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру орындарында суды қайнатуға арналған. Құрылымы, қыздыру элементтері және пісіру ыдысы қалыңдығы 1,5 мм AISI 304 аустенитті баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қазандық ыдысындағы су мотокраны және бу-су күртешесі кіреді.
Қазандықтың жұмыс режимдері:
- Әлсіз
- Орташа
- Максималды
Ерекшеліктері:
- Қазандықтан сұйықтықты төгуге арналған шүмек: 1/2 дюйм
- Су шығанағының жоғарғы деңгейінің белгісі
- Тіректердің көмегімен биіктікті реттеу мүмкіндігі
- Қорғау жүйелері:
- тэндерді күйіп қалудан қорғауға арналған құрғақ жүріс датчигі
- сақтандырғыш клапан 0,05-0,065 мПа қысымға жеткенде іске қосылады
- іске қосылу шегі 0,02-0,045 мПа электр контактілі манометр
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды тұтынылатын қуат: 9 кВТ
- Бір ТЭН номиналды тұтынылатын қуаты: 3 кВТ
- Бір қыздыру элементінің номиналды қуат тұтынуы: 9 кВТ
- ТЭН блоктарының саны: 1 дана
- Тэндер саны: 3 дана
- Жұмыс көлеміндегі суды қыздыру уақыты: 45 мин.
- Бу күртешесінің қысымы: 20-45 кПА
- Су құбыры жүйесіндегі судың қысымы: 100÷589 кПА
- Бу-су күртешесіне құйылатын судың көлемі: 10,7 л
- Қаптамадағы өлшемдері: 850х1130х1200
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100108402 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 145 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 900-ден 1015 мм-ге дейін |
| Қазандықтың диаметрі | 425 мм |
| ТЭН саны | 3 дана. |
| Көлем | 60 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішім | стационарлық |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 918 485 ₸


