
Кескіш Empero EMP.350
- Бар
- Коды:124560
488 507 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.350 кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау және араластыру, тартылған ет, паста, мусс, қоспалар және пюре жасау үшін қолданылады. Модель апаттық сөндіргішпен жабдықталған. Корпусы мен тостағаны тот баспайтын болаттан, қақпағы пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Мөлдір қақпақ процесті визуалды бақылауға мүмкіндік береді
- Жылдамдықты бірқалыпты реттеу
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның диаметрі: 240 мм
- Тостағанның тереңдігі: 180 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 555 мм |
| Тереңдігі | 262 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8 л |
| Жылдамдық | 900 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 333 мм |
- Бағасы: 488 507 ₸


