
Кескіш Empero SD.15
- Бар
- Коды:333326
1 117 524 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кескіш Empero SD.15 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау және араластыру, тартылған ет, паста, мусс, қоспалар және пюре жасау үшін қолданылады. Модель оңай алынатын пышақтармен және тостағанмен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 жылдамдық
- Қос контурлы таймерді басқару панелі
- Қауіпсіздік датчигі
- Алынбалы бөлшектерді оңай тазалау
- Шудың және дірілдің төмен деңгейі
- Үстел үсті қондырғысы
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның өлшемдері: 300х300х220 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Куттер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 46 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 470 мм |
| Биіктігі | 545 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық көлемі | 15 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуат | 0.6-дан 0.9 кВТ-қа дейін |
| Жылдамдық | 750-ден 1500 айн/мин дейін. |
- Бағасы: 1 117 524 ₸


