
Кескіш Empero SD.07-22
- Бар
- Коды:279110
1 848 953 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero SD.07-22 кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау және араластыру, тартылған ет, паста, мусс, қоспалар және пюре жасау үшін қолданылады. Модель қауіпсіздік қосқышымен және сандық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Таймер
- Оңай тазалау
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1045 мм |
| Тереңдігі | 615 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Жылдамдық | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 1 848 953 ₸


