
Куттер GASTRORAG HR-6
- Бар
- Коды:76354
278 800 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HR-6 кескіші азық-түлікті ұсақтауға, пюре, мусс, паста жасауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель жылдамдықты бірқалыпты реттеумен және S-тәрізді пышақпен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Жылдамдық | 1100-ден 2800 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 278 800 ₸


