
Куттер GASTRORAG HR-9
- Бар
- Коды:42277
299 778 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HR-9 кескіші азық-түлікті ұсақтауға, пюре, мусс, паста жасауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ингредиенттерді араластыруға арналған. Модель жылдамдықты бірқалыпты реттеумен және S-тәрізді пышақпен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Қуат | 0.95 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 9 л |
| Жылдамдық | 1100-ден 2800 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 299 778 ₸


